0212 325 50 50

Hakkımızda

Yazı Boyutu

1999 yılında sigorta acentesi ve bağımsız sigorta danışmanlık şirketi olarak kurulan Ata Sigorta, eğitimini ve deneyimini özel sektör girişimci performansı ile birleştirerek; yangın, kaza, nakliyat, mühendislik, sorumluluk ve sağlık sigortaları gibi tüm sigortacılık branşlarında başarı ile faaliyet göstermektedir.
 
Ata Sigorta konusunda markalaşarak, sigortacılıkta 20 yıllık bir anlam ve tecrübe ifade etmektedir. Ata Sigorta sigortacılıkta bilgi birikimi sahibi, yeniliklerin öncüsü olarak, geçmişten aldığı güçle, sigortalılarına hizmet vermektedir.
Bunca yıldır sigorta şirketleri ile de kurulan köklü ilişkileri ile Ata Sigorta sektörde saygın bir yer edinerek hemen hemen kurulu tüm şirketler ile çalışmakta ve sigortalılarının ihtiyaçlarına yönelik olarak gereken şirketten ürün sunabilme avantajına sahiptir.
Hasar takibi ve neticelendirilmesine nitelikli katkı yapmayı öncelik edinen Ata Sigorta, sigortalılarının yaşamını kolaylaştırıp, etkin satış sonrası hizmetleri ile de öne çıkmaktadır.
 
Bugün sigortalılarımızla ilişkilerimiz poliçe satışı ile birlikte sona ermez; aksine ürünlerimizi satın almalarıyla birlikte başlar ve devam eder. Müşteri memnuniyeti modelimiz, standart hale gelmiş olup, işin daha kaynağında müşteriye yönelik olmanın esası olarak, bire bir sigortalılarımız ile iletişimle gerçekleşir.
 

Çözüm Ortaklarımız

Sektörde 17. Yılımızı Sizlerle Birlikte Kutlamaktan Gurur Duyuyoruz